Sídlo firmy:

TURBOSOLAR, s.r.o.
K Pernštejnu 625
593 01 Bystřice nad Pernštejnem
tel.: +(420)773 099 859

Pobočka:

TURBOSOLAR
Gajdošova 7
615 00 Brno - Židenice
tel.: +(420)533 432 332

IČO: 286 22 910
DIČ: CZ 286 22 910
www.heliostar.cz
heliostar@heliostar.cz

Ochranná známka
HELIOSTAR

Kariéra

Máte zájem pracovat u nás? Firma TurboSolar hledá zaměstnance na tyto volná pracovní místa:

MONTÉR SOLÁRNÍCH ZAŘÍZENÍ:

Do svého týmu hledáme šikovné, manuálně zručné pracovníky na pozici MONTÉR SOLÁRNÍCH ZAŘÍZENÍ, vyučeného v oboru vodař-topenář.

Pracovní náplň:

  • montáž solárních systémů na rodinné domy a bytovky
  • práce ve výškách
  • odpovědnost za kvalitu práce a plnění termínů
  • vedení stavebních deníků
  • komunikace s investorem a osatními úseky firmy

Požadavky:

  • vyučení v oboru vodař-topenář
  • praxe v oboru minimálně 3 roky podmínkou
  • preciznost, pečlivost, zodpovědnost
  • dobré komunikační schopnosti a vystupování
  • dynamickou, samostatnou osobnost, loajální vůči firmě
  • řidičský průkaz sk.B
  • ochotu cestovat
  • časovou flexibilitu (práce po celé ČR)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • zajímavé platové podmínky odpovídající dosaženým pracovním výsledkům
  • firemní benefity
  • možnost profesního růstu - vedoucí montáží
  • práce po celý rok
  • nástup ihned nebo dle dohody

Typ pracovního poměru:

  • upřednostňujeme spolupráci na živnostenský list
  • práce na plný nebo poloviční úvazek

Místo pracoviště:

  • Brno, montážní práce po celé ČR

Pokud splňujete požadované zkušenosti, znalosti a praxi, chcete pracovat u solidní seriózní společnosti, pošlete svoje CV na e-mail: personal@heliostar.cz

VEDOUCÍ MONTÁŽÍ:

Do svého týmu hledáme samostatnou dynamickou osobnost na pozici stavbyvedoucí. Budete zodpovědný za realizaci stavebních zakázek se zřetelem maximální hospodárnosti, včetně ekonomické stránky.

  • příprava a vedení staveb
  • řídit a koordinovat kolektiv spolupracovníků
  • řízení vlastních a subdodavatelských prací v souladu s projektovou dokumentací
  • zajištění subdodávek a dodávek materiálu
  • odpovědnost za kvalitu stavby a plnění termínů
  • konzultace se subdodavateli
  • spolupráce s ostatními úseky firmy
  • jednání s investorem
  • provádění kontroly dokončovaných prací - předání díla
  • zpracování potřebných podkladů pro fakturaci

Požadavky:

  • SŠ vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou, (stavebního směru)
  • praxe na stejné pozici 3 roky podmínkou
  • schopnost samostatného řízení a vedení staveb
  • schopnost řídit pracovní tým
  • organizační schopnosti, rozhodnost, kreativitu
  • dobrá znalost práce na PC

Nabízíme:

  • firemní automobil
  • možnost profesního růstu
  • mobil, notebook (nebo jenom firemní benefity)

  • práce na plný úvazek

  • Brno a okolí

Délka pracovního poměru:

  • na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu:

  • pracovní smlouva

Požadované vzdělání:

  • bakalářské, středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel:

  • Turbosolar s.r.o.

Kontakt | O webu heliostar.cz | E-mail | Pagerank | Výměna odkazů  | webdesign